Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

BIOjarmok v Trenčíne 2014

Aktuality

Počasie by malo byť poloblačné - teda bude vidno aj slniečko a teplota 17 stupňov Celzia. No nielen príjemné jesenné počasie, ale aj množstvo stánkov s kvalitnými slovenskými BIO produktami Vás určite zláka na prechádzku centrom mesta Trenčín v tento piatok.

Takmer celý deň budú prebiehať ochutnávky a predaj bioproduktov z domácej výroby slovenských farmárov. Taktiež budú dostupné tradičné výrobky so značkou "Tradície Bielych Karpát". Môžete sa prísť poradiť ako správne kompostovať (aby ste mohli tiež súťažiť o "Miss kompost" ;) a ako pestovať svoju zeleninku či bylinky v bio záhradkách. A každý, kto príde na bicykli má šancu získať niektorú z cien v tombole.

Od 14.hodiny sa na tribúne začne aj kultúrny program - módna prehliadka, vyhlásenie výsledkov súťaže o Biopotravinu roka 2014, hudobné vystúpenie, vyhlásenie súťaže Miss kompost a Cyklotombola a po 17.hodine zahrá swingovo-jazzová kapela.

Radi Vás privítame v stánku BIOMILA, kde budeme predávať produkty Biomila a ponúkneme Vás osviežujúcim talianskym šalátom s Biomila celozrnnými špaldovými špirálami, ktoré sme tento rok nominovali na Biopotravinu roka. Ak ste ešte nehlasovali, môžete to urobiť ešte do stredy 24.9. na webe http://www.biopotravinaroka.info - stačí si vybrať jeden z desiatich nominovaných a vyplniť krátky kontaktný formulár (hlasujte len raz). Po vyhlásení súťaže sa bude losovať spomedzi hlasujúcich a máte možnosť vyhrať jeden zo siedmych hodnotných balíčkov biopotravín. Takže neváhajte a zapojte sa čím skôr!

Tešíme sa na stretnutie!

Tím Biomila spol. s r.o.

Doplňujúce fotografie

Recepty - tip na dnes Pozvánka na výstavu DIA
Bioprodukty nakúpite tu
Kontakty

BIOMILA, spol. s r.o.
906 23 Rudník č.428

Tel.: +421-(0)34-621 56 21
E-mail: e-shop@biomila.sk