Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

Biopotravina roka 2014 ?

Aktuality

Do súťaže o priazeň spotrebiteľov sa opäť zapojili slovenskí výrobcovia s celkom desiatimi bioproduktami: mliečne výrobky, pekárenské výrobky, cestoviny, olej, destilát... je z čoho vyberať! Súťaž prebieha od júna do 24.9. 2014. Hlasuje sa výlučne elektronicky  - na stránke bipotravinaroka.info si vyberte tú svoju a keď na ňu kliknete, zobrazí sa Vám formulár, do ktorého vpíšete svoje údaje. Podľa toho, či sa chcete zapojiť do súťaže o hodnotné ceny, alebo nie, vyplníte buď všetky kolónky, alebo iba tie povinné.

Vyhodnotenie súťaže bude v rámci tradičného Biojarmoku na Mierovom námestí v Trenčíne 26.septembra t.r. Zároveň budú vylosovaní výhercovia spomedzi spotrebiteľov, ktorí získajú veľké balíčky s biopotravinami, ktoré venujú zapojení výrobcovia. Určite Vás radi privítajú aj vo svojich stánkoch na Biojarmoku! Viac informácií nájdete na stránke www.biopotravinaroka.info

Ďakujeme vopred za všetky hlasy pre BIOMILA špaldové celozrnné cestoviny - špirály.

Takže neváhajte a zapojte sa i Vy do súťaže - podporíte toho svojho obľúbeného výrobcu a jeho bioprodukt a zároveň máte šancu vyhrať chutný a zdravý darček :)

Tím Biomila

Recepty - tip na dnes Pozvánka na výstavu DIA
Bioprodukty nakúpite tu
Kontakty

BIOMILA, spol. s r.o.
906 23 Rudník č.428

Tel.: +421-(0)34-621 56 21
E-mail: e-shop@biomila.sk