Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

Darček na Vianoce od nás?

Aktuality

Na stránke Biomilovníci na facebooku  http://www.facebook.com/biomilovnici spúšťame predvianočnú súťaž v troch kolách! Netreba sa ničoho báť, stačí poznať stránku www.ekotrendmyjava.sk :)

Prvú otázku položíme v pondelok 25.11. a bude sa týkať niektorého z článkov na našej stránke. Vyhodnotíme ju nasledujúci týždeň v pondelok 2.12., aby balíček prišiel výhercovi do Mikuláša :)

Druhú otázku položíme následne, v utorok 3.12. a táto sa bude týkať výrobkov sortimentu Biomila. Vyhodnotíme ju nasledujúci týždeň v pondelok 9.12., aby balíček prišiel výherovi do Lucie :)

Tretia otázka bude na facebooku položená v utorok 10.12. a pôjde v nej o to, ako poznáte našu spločnosť Ekotrend Myjava, spol. s r.o. Vyhodnotíme ju v pondelok 16.12., aby balíček prišiel výhercovi do Vianoc :)

Cenami budú hodnotné balíčky biopotravín, plátená taška Biomila a napokon, v treťom kole i naše krásne červené tričko Biomila!

Víťazom každotýždennej súťaže bude ten, kto odpovie správne, ale navyše i vtipne, prípadne pridá vlastný recept, alebo tip. O víťazovi rozhodne trojčlenná komisia zložená zo zamestnancov spoločnosti Ekotrend Myjava, spol. s r.o. Víťaza budeme kontaktovať cez facebook. (Účastník súťaže svojou odpoveďou vyjadruje súhlas s týmito podmienkami. Na výhry sa nevťahuje právny nárok).

Tešíme sa na Vaše odpovede a prajeme Vám veľa šťastia!

Recepty - tip na dnes Pozvánka na výstavu DIA
Bioprodukty nakúpite tu
Kontakty

BIOMILA, spol. s r.o.
906 23 Rudník č.428

Tel.: +421-(0)34-621 56 21
E-mail: e-shop@biomila.sk