Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

Novinky jún 2015

Aktuality

Hovorí sa, že kokosový olej má priaznivé účinky na celé naše telo - či ho aplikujeme zvnútra, alebo zvonka. Viac si prečítajte v našom článku o zázračných prínosoch kokosového oleja. Ponúkame Vám tieto dva druhy:

Biolinie kokosový olej panenský, 240g

Biolinie kokosový olej dezodorizovaný, 240g

V lete si treba občas dopriať aj nejakú maškrtu, najlepšie s ovocím, a teda ponúkame aj puding s novou - bezlepkovou receptúrou, s kúskami jahôd bio. Podobne nové zloženie bez lepku majú aj ďalšie dva obľúbené pudingy - vanilkový a čokoládový bio Amylon.

Puding Amylon jahodový s kúskami jahôd, 40g

Pre celiatikov sme zaradili aj ďalšie druhy kukuričných - bezlepkových cestovín talianskej značky le Asolane v štyroch rôznych tvaroch - obľúbené špagety, penne, široké rezance a závarkové prstienky:

Asolane špagety, 250g

Asolane penne, 250g

Asolane rezance, 250g

Asolane prstienky, 250g

Športujete? Potrebujete extra dávku energie na skúšky, či iné náročné úlohy? Skúste si doplniť silu s bio Chia semienkami zn. Sonnentor - naša novinka:

Sonnentor chia semienka bio, 120g

Aj Vás už nebaví naháňať guľôčky korenia v polievke a potom hromžiť, ak ho náhodou nezbadáte a prehryznete? Ak si chcete uľahčiť prácu pri varení, či zaváraní, vyskúšajte novú poznávaciu sadu koreniacich zmesí v pyramídkach zn. Sonnentor - nájdete tu 3x korenie na polievky a omáčky, 2x korenie na zverinu a dusené mäso, 2x korenie na ryby a ázijské pokrmy a 2x korenie na kompóty a zaváraniny.