Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

Novinky septembra 2015

Aktuality

Obdobie čerstvého ovocia je úžasné, najmä ak si ho môžete odtrhnúť priamo z vlastnej záhradky. Možno ste si aj vy zvykli pripravovať ovocné koktejly, v zmesi rôznych druhov. My vám ponúkame skvelé ovocné smoothies (100% ovocné koktejly) z druhov tzv. "super ovocia" - açai, acerola a arónia, v bio kvalite. Šťava je šetrne pasterizovaná, bez umelých prísad, konzervantov a pridaného cukru. Žiadny koncentrát. Vyskúšajte tieto skvelé ovocné nápoje plné antioxidantov a vitamínov!

Smoothie açai bio 250ml

Aj vy máte problém nájsť v predajni dobrý, chutný chlieb, ktorý sa nerosýpa a je jedlý aj o pár dní? Ak nie, skúste si taký upiecť doma - v domácej pekárničke, alebo v rúre. Zmes na prípravu šesťzrnného chleba Biolinie s prídavkom červenej šošovice vám poskytne každodennú dávku bielkovín, sacharidov a cenných látok. Vychutnajte si svoj vlastný chlebík!

Chlieb šesťzrnný s červenou šošovicou Biolinie

Máte radi strukoviny, no prekáža vám dlhý čas ich varenia? Cícer sterilizovaný v slanom náleve je riešením teda aj pre vás. Je mäkký a ihneď vhodný na použitie v teplých i studených pokrmoch. Vynikajúci je napríklad zeleninový šalát s cícerom, orientálna nátierka hummus, ale je vhodný aj ako príloha.

Cícer sterilizovaný Biolinie

Ďalším pomocníkom do vašej kuchyne môže byť nenápadná žltá pochutina. Ak máte problém s lepkom a predsa by ste si občas dali niečo v trojobale, vyskúšajte bezlepkovú kukuričnú strúhanku Bioharmonie. Je vhodná aj na zahustenie pokrmov, polievok apod.