Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

Pozývame Vás na Biojarmok!

Aktuality

Tradícia Biojarmoku - festivalu chutí, vôní a krás života s láskou k prírode v Trenčíne je už známa nielen v Trenčíne. Aj tento rok, štvrtý septembrový piatok patrí Mierové námestie voňavým stánkom s rôznymi pochúťkami - mliečnymi i pekárskymi výrobkami, ovocnými šťavami, vínom, čajom, cestovinami, marmeládami a ďalšími výbornými produktami v kvalite BIO. Výrobcovia sa už tešia na návštevu záujemcov o zdravý životný štýl a ekológiu.

Okrem ochutnávok a predaja bioproduktov a gazdovských regionálnych výrobkov bude námestie žiť aj kultúrnym programom a tiež vyhlasovaním víťazov súťaže o najobľúbenejšiu Biopotravinu roka a Miss kompost. Losovať sa bude aj medzi hlasujúcimi - 7 chutných balíčkov (každý v hodnote min. 33 €) sa dostane do rúk šťastlivcom, ktorý do 25.9. pošlú SMS s hlasom pre niektorý zo súťažiacich výrobkov. Všetky nájdete na stránke http://www.biopotravinaroka.info

Dokonca, ak prídete na bicykli, dostanete zlosovateľný lístok na cyklotombolu. Program sa začína od 10:00 a kultúrny program na pódiu začne od 14:00. Akciu organizuje Centrum environmentálnych aktivít v Trenčíne. Viac info nájdete na stránke:

http://www.biospotrebitel.sk/pozvanky-akcie-stretnutia/pozvanka-akcia-stretnutie/893/bio-jarmok-trencin.htm

Aj Ekotrend Myjava, spol. s r.o. bude mať svoj stánok na Biojarmoku - s ponukou vlastných bioproduktov značky BIOMILA a ochutnávkou mjam cestovinového šalátu :) Príďte - radi Vás uvidíme a porozprávame sa s Vami! 

ĎAKUJEME za všetky hlasy pre Biomila špaldové penne!

Tešia sa na Vás Biomilovníci

Doplňujúce fotografie

Recepty - tip na dnes Pozvánka na výstavu DIA
Bioprodukty nakúpite tu
Kontakty

BIOMILA, spol. s r.o.
906 23 Rudník č.428

Tel.: +421-(0)34-621 56 21
E-mail: e-shop@biomila.sk