Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

Pozývame Vás na veľkonočný farmársky trh!

Aktuality

Už zopár rokov funguje v Bratislave, na mieste bývalej predajne nábytku - vo veľkej modrej hale na Tomášikovej 46, farmárska tržnica - FRESH MARKET. Návštevníci a obyvatelia širšieho centra Bratislavy si tu môžu na jednom mieste nakúpiť čerstvé a chutné poľnohospodárske produkty - ovocie, zeleninu, chlieb a pečivo, mäso a výrobky, mlieko a syry, med, víno a iné nápoje, kvety a tiež biopotraviny.

No týždeň pred Veľkonočnými sviatkami sa tu ponuka farmárskych výrobkov rozširuje o ďalších predajcov, ktorí majú svoj sortiment  rozmiestnený v centre haly, na drevených regáloch. Takto sa bude aj tento rok prezentovať ponuka Ekotrendu Myjava, spol. s r.o. V našom stánku si môžete kúpiť najmä sortiment značky Biomila - múky, cestoviny, tyčinky, sušené jablká, čaje, zrniny, špaldové otruby a olej. No okrem toho ponúkneme aj ďalšie druhy biopotravín, napr. ryžu natural, trstinový cukor, kypriaci prášok či vanilkový cukor na pečenie a samozrejme nejaké tie dobroty pre deti - celozrnné piškótky, špaldové sušienky, či zdravé zeleninové čipsy.

Náš stánok iste nájdete - a nielej podľa veľkej červenej kvetinky Biomila. Rozvoniavať bude čajík "Veľkonočný zajačik" - NOVINKA z ponuky spoločnosti Sonnentor, ktorý Vám ponúkneme v rámci ochutnávky. A samozrejme si ho u nás budete môcť kúpiť - v sypanej, či porciovanej podobe.

Radi sa s Vami opäť stretneme, poradíme, či len tak porozprávame. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Janka a Vladka

Doplňujúce fotografie

Recepty - tip na dnes Pozvánka na výstavu DIA
Bioprodukty nakúpite tu
Kontakty

BIOMILA, spol. s r.o.
906 23 Rudník č.428

Tel.: +421-(0)34-621 56 21
E-mail: e-shop@biomila.sk