Menu stránok Bioprodukty nakúpite tu Obsah stránok

BIOMILA - produkt čistej prírody

Veľkoobchod

Vážený obchodník,

ak máte obchodík s biopotravinami, zdravou výživou, ekodrogériou, alebo sa chystáte v tejto oblasti podnikať a chcete s nami spolupracovať, ste vítaný!

Zaregistrujte sa na našom portáli a na adresu e-shop@biomila.sk nám pošlite svoj výpis (sken) z Obchodného, resp. Živnostenského registra. Následne Vám po posúdení sprístupníme na stránke veľkoobchodné ceny a potrebné dokumenty. Potom Vám už nič nebráni v tom, aby ste si vytvorili objednávku.
Pred objednávaním sa, prosím, nezabudnite prihlásiť cez svoje meno a heslo!

Ak ste náš stály zákazník a ste registrovaný na našom portáli, po prihlásení sa (prihlasovacie meno je váš e-mail!) máte prístupné niektoré dokumenty (viď nižšie Súbory na stiahnutie):
- OBCHODNÉ PODMIENKY: sú základným dokumentom pre obchodovanie. Poskytujú Vám základné informácie o spôsobe objednania, dodania i platby a tiež o rôznych benefitoch. Napr. pri nákupe nad 100 € bez DPH, máte nárok na zľavy. Odporúčame Vám si ich najskôr pozorne prečítať.
- PLÁN ROZVOZOV: je termínovník s určenými miestami, kam tovar rozvážame vlastnou automobilovou dopravou. Pokiaľ si objednáte tovar za najmenej 50 € bez DPH, máte nárok na dovoz tovaru podľa plánu nášho rozvozu zadarmo. Odopúčame Vám zaslať objednávku najneskôr 2 dni pred dňom rozvozu Vašim smerom.
- TERMÍNOVNÍK OBJEDNÁVOK DO PRO-BIO: v tabuľke (nižšie) sú termíny objednávok - teda dátumu, do ktorého najneskôr môžete poslať objednávku, ak máte záujem o gastro alebo veľkoobjemové balenie produktov. Vedľa tohto dátumu je deň, kedy objednaný tovar dovezieme do nášho skladu. Objednávky vybavujeme spravidla od nasledujúceho dňa po tomto dátume. Pre objednávky tovaru značky SONNENTOR, pre viac informácií, kontaktujte naše zákaznícke centrum 034/621 62 73.

Na Vašej personalizovanej stránke nájdete tiež:

- VEĽKOOBCHODNÝ CENNÍK pre malé balenia: môžete využiť zároveň aj ako objednávkový formulár. Stiahnite si ho do svojho počítača, vyplňte počet kusov želaného tovaru a takto upravený a uložený súbor odošlite na naše Zákaznícke centrum na adresu: objednavky@biomila.sk.
- VEĽKOOBCHODNÝ CENNÍK pre gastro a veľkoobjemové balenia: platí to isté, čo pre prvý cenník, avšak s tým rozdielom, že tento tovar pre Vás objednávame v Pro-Bio v Čechách a jeho dodanie môže trvať dlhšiu dobu (2-3 týždne). Preto Vám odporúčame všimnúť si termínovník objednávok do Pro-Bio.
Cenník platný od 1.dňa nasledujúceho mesiaca odporúčame použiť tým, ktorí nakupujú pre termín závozu v nasledujúcom mesiaci.

Personalizovaná stránka sa Vám zobrazí, keď kliknete na svoju e-mail adresu (po prihlásení sa) - vľavo hore. Vaším prihlasovacím menom je e-mailová adresa, pod ktorou ste sa registrovali. Ak by ste mali problémy s prihlasovaním sa, prosím, kontaktujte naše Zákaznícke centrum.

Telefón: 034 621 62 73
e-mail: objednavky@biomila.sk

Súbory na stiahnutie

Recepty - tip na dnes
Bioprodukty nakúpite tu
Kontakty

BIOMILA, spol. s r.o.
906 23 Rudník č.428

Tel.: +421-(0)34-621 56 21
E-mail: e-shop@biomila.sk